Przyszłość poznańskiego judo, czyli walka o halę, zbiórka i oczekiwanie #73

Jak uratować Dom Judo w Poznaniu? Klub, w którym ćwiczy prawie 2 tysiące dzieci porwał się z motyką na słońce. Pomożecie dokonać niemożliwego? No i pamiętajcie: judo może trenować nawet trzylatek. 

  • // Radosław Miśkiewicz // prezes klubu sportowego Akademia Judo Poznań

//tu nas też znajdziesz

Facebook

Tu z nami porozmawiasz. Tu znajdziesz ludzi, którzy nas słuchają.

Spotify

Tu nas posłuchasz. Tu zasubskrybujesz i dostaniesz powiadomienia.

Youtube

Jeśli lubisz JuTuba, to tu też nas posłuchasz i zasubskrybujesz.

1 KOMENTARZ

  1. 1600 dzieci ale na Doroslych zawodników na nagrody i stypendia nie ma pieniędzy. To jest obecny obraz judo w Polsce. Prezesi klubów zgarniają dziesiątki jak nie setki tysięcy złoty miesięcznie za zajęcia z dziećmi i nie potrafią się podzielić z ze dorosłymi zawodnikami, wmawiając im ze judo się trenuje nie dla pieniędzy.
    Przykre jest to ze społeczeństwo to łyka. Na turniejach często startuje po tysiąc osób, startowe obecnie kosztuje w granicach 100. Zawody często wspierane przez budżety samorządowe albo miejskie przynoszą organizatorom czysty zysk. Jedne zawody na 100 0 osob to dla organizatora to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlaczego tych pieniędzy się nie inwestuje w sale, w stypendia, w nagrody? Dlaczego nie organizuje się turniejów dla zawodowców. Na Mistrzostwach Polski seniorów w 2023 roku nagroda za pierwsze miejsce wynosiła 500zl. To jest wstyd. Najgorsze jest to ze związki, większość prezesów i trenerów nie widza w tym nic złego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

//wesprzyj nas

//ostatnie

Produkcja wideo, foto, audio

//reklama

Ekspres do kawy Kamira Espresso